WARHAMMER 40.000 Planetary Onslaught Campaign

Moderators: ZkPredsjednistvo, WH_moderator

User avatar
Son of Titan
150
Posts: 154
Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
Contact:

WARHAMMER 40.000 Planetary Onslaught Campaign

Postby Son of Titan » Wed Dec 14, 2016 1:59 pm

Otvoreni poziv za igranje kampanje Warhammer 40.000 prema Planetary Onslaught ekspanziji.

Fluff oko kampanje dolazi naknadno.

Važeće knjige za kampanju:
- 7th ED rulebook
- Planetary Onslaught ekspanzija
- Codex vaše vojske
- FAQ & Errata za gore navedene knjige

Prijedlozi igrača:
- Luka: Angels of Death ekspanzija (Space Marines & Grey Knights dodaci)

Bitke se vode na 1000, 1250, 1500, 1850 i 2000 bodova, po dogovoru sudionika prije same bitke. Nije obvezno da igrač koristi iste jedinice u svakoj bitci.

Kampanja se sastoji od 18 misija koje se igraju u redosljedu. Pobjeda ili gubitak u partiji određuje da li igrači imaju određene bonuse u sljedećoj misiji. Svakih 6 misija počinje nova faza - Planetstrike, Stronghold Assault, Cities of Death. Na kraju svake faze se dobivaju bodovi, te na temelju toga na kraju se određuje rezultat kampanje.

Ovo je zahtjevna kampanja zbog broja misija - ipak se obvezujete odigrati 18 partija sa nekime.

Zainteresirani javite se da se organiziramo :)

Isto tako napišite ako ste zainteresirani da se u kampanju uključe određeni suplementi što se tiče pravila i jedinica.

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Re: WARHAMMER 40.000 Planetary Onslaught Campaign

Postby Shivesh » Wed Dec 14, 2016 2:03 pm

Ovo ce biti fora :grin:

Ja sam trenutno zbog obaveza out :TT_TT:

User avatar
DedaJova
75
Posts: 98
Joined: Thu Sep 01, 2016 10:02 am
Contact:

Re: WARHAMMER 40.000 Planetary Onslaught Campaign

Postby DedaJova » Thu Dec 15, 2016 12:12 pm

Ja još nemam konkretnih 1000, tako da do daljnjega niš

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: WARHAMMER 40.000 Planetary Onslaught Campaign

Postby Bobulus » Wed Dec 21, 2016 12:02 pm

Ja sam za svakako!
Image


Return to “Warhammer 40K”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests