Što moramo dovršiti

Moderators: ZkPredsjednistvo, WH_moderator

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Što moramo dovršiti

Postby Bobulus » Wed Sep 21, 2016 7:22 pm

Za sada ono što mi pada napamet:

1. Aquila do kraja (cca. 2h posla bez baze), za bazu piljenje, reckanje, ljepljenje teksture, bojanje cca. 3h.
2. Manifactorum (koji je kod Gorana).
3. Barikade, barem koliko se ja sjećam to je bilo gotovo za čas.
4. Aegis, ostatak. Napola je obojan treba samo dovršiti.

Ako se netko još nećega sjeti molim neka napiše. :have_a_nice_day:
Image

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Shivesh » Fri Oct 21, 2016 8:30 am

Mali update:
1. Aquila do kraja (cca. 2h posla bez baze), za bazu piljenje, reckanje, ljepljenje teksture, bojanje cca. 3h.
2. Manifactorum (koji je kod Gorana). Vedran se bacio na njega
3. Barikade, barem koliko se ja sjećam to je bilo gotovo za čas.
4. Aegis, ostatak. Napola je obojan treba samo dovršiti.
5. Imperial sector

User avatar
VedranX
25
Posts: 40
Joined: Sun Aug 28, 2016 10:16 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby VedranX » Fri Oct 21, 2016 10:38 am

2. Manifactorum (koji je kod gorana)

To ce biti brzo gotovo. Danas prije udruge idem gore bacit crnu airbrushem, bacam drybrush i pocinjem s detaljima. Tako da dva-tri dana i finito. (Bez baze ofc)


Trebam samo pitat Bobu di su mu oni kistovi za sminkanje za drybrush koje je kupio, kako bi brze i lakse finio drybrashanje.
Image

We Are Steel
We Are Doom
We March For Macragge
And We Shall Know No Fear!

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Bobulus » Sat Oct 22, 2016 9:50 am

Danas nosim sve gore.
Image

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Bobulus » Sun Apr 02, 2017 11:09 am

Da ne otvaram novi topic. Gledao sam onaj naš članak prije 6 godina što je izašao u novinama i vidio sam one naše kratere ali u desert verziji. Gdje je to?
Image

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Shivesh » Mon Apr 03, 2017 10:38 am

Vjertojatno dole u kutijama ili negdje, makli smo ih jer su grdi i neprakticni.

User avatar
VedranX
25
Posts: 40
Joined: Sun Aug 28, 2016 10:16 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby VedranX » Mon Apr 03, 2017 5:14 pm

Shivesh wrote:Vjertojatno dole u kutijama ili negdje, makli smo ih jer su grdi i neprakticni.


nesto smo i bacali... kad smo odvajali ono od onog lika koji zivi u shumi
Image

We Are Steel
We Are Doom
We March For Macragge
And We Shall Know No Fear!

User avatar
Son of Titan
150
Posts: 154
Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Son of Titan » Sat Aug 26, 2017 1:28 am

Update radova na Imperial Sectoru:

Sve zgrade imaju baznu boju i drybrush. Ostaju detalji.

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Shivesh » Mon Aug 28, 2017 9:46 am

Nice :grin:

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Bobulus » Tue Sep 12, 2017 6:42 pm

One kontejnere. Kada imamo u planu?
Image

User avatar
Son of Titan
150
Posts: 154
Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
Contact:

Re: Što moramo dovršiti

Postby Son of Titan » Mon Sep 18, 2017 12:42 pm

Vedran je započeo zeleni, zadnji nismo niti pričali u koju boju bi ga bojali. Bačve sam dio ja napravio, ima ih još za pofarbat i skinut sa sprua.


Return to “Warhammer 40K”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests