...jer tabletop wargaming nije samo Warhammer

Moderator: ZkPredsjednistvo

anch_io
Zero
Posts: 20
Joined: Fri Sep 23, 2016 9:00 am
Contact:

...jer tabletop wargaming nije samo Warhammer

Postby anch_io » Sat Apr 29, 2017 11:50 pm

pola sata snimki sa ovogodišnjeg Salute-a u Londonu...




Ono...slin...slin... ne znam što od sveg toga ne bih igrao... :have_a_nice_day:

Return to “Razno”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests