Predstavite se

Predstavite se ostalima na forumu (otvorite novu temu - ime prezime )

Moderator: ZkPredsjednistvo

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Predstavite se

Postby Shivesh » Thu Aug 25, 2016 2:49 pm

Pozdrav ekipa,

( prvi post i nema još membera :grin: )

Ime Goran B. trenutni predsjednik Udruge i admin foruma.

Ukratko fan igara u bilo kojem obliku.

Zabavite se na forumu :have_a_nice_day:

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Predstavite se

Postby Bobulus » Wed Aug 31, 2016 9:17 pm

Bobulus, 40K igrač, u warhammer hobbiju već pa desetljeća. Inače igram Astra militarum (aka. Imperial Guard cca 2500 pts). :have_a_nice_day:
Image

User avatar
Studioworks
100
Posts: 119
Joined: Wed Sep 14, 2016 12:06 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Predstavite se

Postby Studioworks » Wed Sep 14, 2016 12:15 pm

Ja sam Aldo :D

X-Plosiv
NEW USER
Posts: 1
Joined: Wed Sep 14, 2016 12:05 pm
Contact:

Re: Predstavite se

Postby X-Plosiv » Wed Sep 14, 2016 3:44 pm

Pozdrav, Teo ovdje :grin:

anch_io
Zero
Posts: 20
Joined: Fri Sep 23, 2016 9:00 am
Contact:

Re: Predstavite se

Postby anch_io » Fri Sep 23, 2016 4:48 pm

Marin ovdje... nisam zalutao, pozvali su me :have_a_nice_day:

(btw. linka za forum nema nigdje na sajtu - zašto je to tako?)

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Predstavite se

Postby Bobulus » Fri Sep 23, 2016 5:10 pm

Juhuuuu! Marineeee :grin:
Image

anch_io
Zero
Posts: 20
Joined: Fri Sep 23, 2016 9:00 am
Contact:

Re: Predstavite se

Postby anch_io » Fri Sep 23, 2016 5:23 pm

Vidim da si na poslu... :have_a_nice_day: (bože, kako su glupavo preveliki ovi smajlići)

E da, zaboravih reći imam dosta godina (što znnači da baš nemam vremena za previše igranja), ali imam i dosta godina gejmerskog iskustva. Takooo daaa... ako vas što zanima igrati od igara s minijaturama izašlih u zadnjih 20 godina, vrlo vjerovatno u meni imate potencijalnog protivnika. Bilo da je riječ of WHFBu, 40Ku, Mordheimu, Confrontationu, FoWu,Infintyju ili ne znam čemu drugom... Trenutno me najviše zanimaju historical wargames, ali fleksibilan sam... prilagodit ću se. :grin:

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Re: Predstavite se

Postby Shivesh » Sat Sep 24, 2016 9:38 am

Pozdrav Marine :D

forum je još u testnoj fazi pa je skirven dok ga peglamo, smajliće sam treažio veće ali nije bilo :grin:

User avatar
lord.pindar
NEW USER
Posts: 2
Joined: Thu Mar 16, 2017 6:04 pm

Re: Predstavite se

Postby lord.pindar » Thu Mar 16, 2017 6:11 pm

Hej. Veseljko je. Došao sam radi besplatne hrane. Također radi RPGova. To je moj tip igre. Hoću li otvoriti poseban topic za razglabanje o njima?

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Re: Predstavite se

Postby Shivesh » Mon Mar 20, 2017 11:51 am

Pozdrav i dobrodošao na forum :grin:

Ne trebaš otvarati poseban dio za RPG.

User avatar
ShandorTheKing
NEW USER
Posts: 2
Joined: Wed Sep 14, 2016 7:24 pm
Contact:

Re: Predstavite se

Postby ShandorTheKing » Wed Mar 27, 2019 8:20 am

Hello, some people just want to see the world burn.
A znate tko sam daj... :-P


Return to “Članovi Foruma”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests