Ne znam da li ovo spada pod ''želim igrati'' jer sumnjam da ću ikad naći vremena za to ali eto...zanima me. Igrao tko? Numenera mi se čini zanimljiva, a Torment je valjda bio najbolji RPG na kompjuteru koji sam ikad igrao (geez, to je bilo prije 18 godina!!!) pa bi i ovo moglo biti zanimljivo...
Ili griješim?
Netko mora da je upućeniji od mene.
