Poštovani wargammeristi.
Ideja: pošto trenutno bi mogli složiti tri stola bilo bi super kul da organiziramo jedno druženje da igramo istovremeno na tri stola i da si uzmemo neke bire i pizze.
Ovo bi mi i bila nekakva test varijanta za turnir. Krenulo bi se unutarklubski, pa međugradski (riječani i mi) pa onda za 12 igrača ako uspijem složiti 6 stolova.
Što mislite?
Druženje
Moderators: ZkPredsjednistvo, WH_moderator
- Studioworks
- Posts: 119
- Joined: Wed Sep 14, 2016 12:06 pm
- Location: Pula
- Contact:
Re: Druženje
Super! Ja sam free sljedeći vikend (subota od 17:00 na dalje, nedjelja cijela) i vikend kasnije (cijeli).
A kako ćemo igrati s Riječanima kada oni imaju neka svoju varijantu?

A kako ćemo igrati s Riječanima kada oni imaju neka svoju varijantu?

- Son of Titan
- Posts: 154
- Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
- Contact:
Re: Druženje
In. Koji datum?
Re: Druženje
Meni hje zsasad cetvrtajk aktualan radi posla, A rijecani znaju 8 ediciju. Za druzenje ce bit sasvim uredu :D
-
Ristaa
Re: Druženje
Ja sam najvjerojatnije out za bilo koji vikend :( sezona kolokvija je... na drugu ruku ako netko bez vojske zeli zaigrat, dam vojsku na uporabu
- Studioworks
- Posts: 119
- Joined: Wed Sep 14, 2016 12:06 pm
- Location: Pula
- Contact:
Re: Druženje
Ej ljudovi. Meni brat dolazi 7.12. u Pulu i zadržat će se 4 dana. Šta kažete da druženje napravimo taj vikend pa da može doći i on, petak 8. ili subota 9.12.? Imat će 1500 bodova.
- Son of Titan
- Posts: 154
- Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
- Contact:
Re: Druženje
Ja sam taj vikend out.
Re: Druženje
mene nema tad
- Son of Titan
- Posts: 154
- Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
- Contact:
Re: Druženje
Ovako, iducu subotu ili petak (vjerovatnije subotu) idem u ZG do buraza. Vraćamo se isti dan tako da mogu teoretski drugi dan vikenda doć. Vikend nakon toga je OP: Hillside u Otočcu i zvali su me ljudi da dođem pa ću tamo.
Vikend 16-17.12. kolko znam nemam obveza.
Vikend 16-17.12. kolko znam nemam obveza.
- Studioworks
- Posts: 119
- Joined: Wed Sep 14, 2016 12:06 pm
- Location: Pula
- Contact:
Re: Druženje
Bobulus wrote:Ostali?
Subote:
- 9.12. od 17:00 na dalje
- 16.12. ne mogu.
Nedjelje:
- free
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
