Druženje

Moderators: ZkPredsjednistvo, WH_moderator

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Druženje

Postby Bobulus » Thu Nov 16, 2017 2:50 pm

Poštovani wargammeristi.

Ideja: pošto trenutno bi mogli složiti tri stola bilo bi super kul da organiziramo jedno druženje da igramo istovremeno na tri stola i da si uzmemo neke bire i pizze.

Ovo bi mi i bila nekakva test varijanta za turnir. Krenulo bi se unutarklubski, pa međugradski (riječani i mi) pa onda za 12 igrača ako uspijem složiti 6 stolova.

Što mislite?
Image

User avatar
Studioworks
100
Posts: 119
Joined: Wed Sep 14, 2016 12:06 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Druženje

Postby Studioworks » Thu Nov 16, 2017 2:54 pm

Super! Ja sam free sljedeći vikend (subota od 17:00 na dalje, nedjelja cijela) i vikend kasnije (cijeli).

A kako ćemo igrati s Riječanima kada oni imaju neka svoju varijantu? :mah_(chilling): :XD:

User avatar
Son of Titan
150
Posts: 154
Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
Contact:

Re: Druženje

Postby Son of Titan » Thu Nov 16, 2017 3:10 pm

In. Koji datum?

User avatar
Shivesh
Administrator
Posts: 215
Joined: Thu Aug 25, 2016 8:51 am
Contact:

Re: Druženje

Postby Shivesh » Thu Nov 16, 2017 3:11 pm

Meni hje zsasad cetvrtajk aktualan radi posla, A rijecani znaju 8 ediciju. Za druzenje ce bit sasvim uredu :D

Ristaa

Re: Druženje

Postby Ristaa » Thu Nov 16, 2017 3:30 pm

Ja sam najvjerojatnije out za bilo koji vikend :( sezona kolokvija je... na drugu ruku ako netko bez vojske zeli zaigrat, dam vojsku na uporabu

User avatar
Studioworks
100
Posts: 119
Joined: Wed Sep 14, 2016 12:06 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Druženje

Postby Studioworks » Tue Nov 21, 2017 10:13 am

Ej ljudovi. Meni brat dolazi 7.12. u Pulu i zadržat će se 4 dana. Šta kažete da druženje napravimo taj vikend pa da može doći i on, petak 8. ili subota 9.12.? Imat će 1500 bodova.

User avatar
Son of Titan
150
Posts: 154
Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
Contact:

Re: Druženje

Postby Son of Titan » Tue Nov 21, 2017 12:45 pm

Ja sam taj vikend out.

User avatar
DedaJova
75
Posts: 98
Joined: Thu Sep 01, 2016 10:02 am
Contact:

Re: Druženje

Postby DedaJova » Sat Nov 25, 2017 2:42 pm

mene nema tad

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Druženje

Postby Bobulus » Sat Nov 25, 2017 4:31 pm

Kada ste slobodni?
Image

User avatar
Son of Titan
150
Posts: 154
Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
Contact:

Re: Druženje

Postby Son of Titan » Sat Nov 25, 2017 8:55 pm

Ovako, iducu subotu ili petak (vjerovatnije subotu) idem u ZG do buraza. Vraćamo se isti dan tako da mogu teoretski drugi dan vikenda doć. Vikend nakon toga je OP: Hillside u Otočcu i zvali su me ljudi da dođem pa ću tamo.

Vikend 16-17.12. kolko znam nemam obveza.

User avatar
Bobulus
150
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2016 5:44 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Druženje

Postby Bobulus » Sun Nov 26, 2017 4:36 pm

Ostali?
Image

User avatar
Studioworks
100
Posts: 119
Joined: Wed Sep 14, 2016 12:06 pm
Location: Pula
Contact:

Re: Druženje

Postby Studioworks » Sun Nov 26, 2017 7:23 pm

Bobulus wrote:Ostali?


Subote:
- 9.12. od 17:00 na dalje
- 16.12. ne mogu.

Nedjelje:
- free


Return to “Warhammer 40K”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest