).Kako bilo imao sam neke ideje pa bi ma zanimalo vaše mišljenje i da li vam se uopće da igrati ovakav format.
1. Svaki planet ima određene lokacije, a neke lokacije i planeti imaju special rulse, tj. battlezoneove.
2. Za sada su se formirale dvije frakcije, humani i xenosi pa sam mislio da bi za pravo to mogla biti kampanja frakcija vs. frakcija. Ideja je da se borimo međusobno i da za svaku pobjedu jedna frakcija dobije bod. Na kraju kampanje frakcija koja je skupila najviše bodova pobijedi i onda se igra veliki finale gdje bi se frakcije borile međusobno da se vidi kako će završiti cijela priča.
3. Taj način ratovanja smanjuje manevarski prostor jer bi se onda samo borili humani vs xenosi. Palo mi je na pamet da bi se to moglo riješiti na dva načina:
1. Ako se frakcije bore međusobno onda za pobjedu ide 0.5 bodova.
2. Prije bitke random odluči tko je crveni tim, a tko zeleni s time da igrači ne znaju koji su tim. Pobijedi li zeleni tim frakcija dobiva 1 bod, pobijedi li crveni tim frakcija gubi 1 bod. Daje malo dodatnog randomnessa, ali i napetosti :)
4. Mogli bi staviti i nekakav limit broja gameova pa da nakon X fajti kampanja završava i gleda se tko je pobjednik i igra finale.

