


Moderators: ZkPredsjednistvo, WH_moderator



Studioworks wrote:Danas sam testno bacio par fotki Vedranovih marinaca uz pomoć Tee i Gorana (majstori za rasvjetu). Za sada sam zadovoljan kako su ispale. S dobro isplaniranim scenarijom i minimalnim ulaganjem u background (15 kn) mogle bi biti odlične fotke. Bacite oko :)

VedranX wrote:Studioworks wrote:Danas sam testno bacio par fotki Vedranovih marinaca uz pomoć Tee i Gorana (majstori za rasvjetu). Za sada sam zadovoljan kako su ispale. S dobro isplaniranim scenarijom i minimalnim ulaganjem u background (15 kn) mogle bi biti odlične fotke. Bacite oko :)
Hm... nije fokus bas nes :) jos vjezbanja.

Studioworks wrote:VedranX wrote:Studioworks wrote:Danas sam testno bacio par fotki Vedranovih marinaca uz pomoć Tee i Gorana (majstori za rasvjetu). Za sada sam zadovoljan kako su ispale. S dobro isplaniranim scenarijom i minimalnim ulaganjem u background (15 kn) mogle bi biti odlične fotke. Bacite oko :)
Hm... nije fokus bas nes :) jos vjezbanja.
Ah... 10 godina prakse mislim da je dovoljno... Fokus je upravo onakav kakvog sam htio. Ono izblurano ispred i iza je efekt kojeg sam htio.

Studioworks wrote:Kako tko voli, da. Ma ovo je bio samo test. Zanimalo me kako će ispasti ovako na brzinu.
Ja sam cca nešto ovako htio dobiti:
http://3.bp.blogspot.com/-0ahe_O5Z-QY/U ... anha07.jpg
Ovaj tip mi ima dosta dobre fotke. Tu ih je postao:
http://thehammerofwrath.blogspot.hr/201 ... shots.html

)

Studioworks wrote:Evo i pojedinačne fotke Terminatora. Nisam zadovoljan, trebat će bolje napraviti rasvjetu.




Users browsing this forum: No registered users and 3 guests