Bojan je predložio nabavku ovih terena. Ima nas još za i predložio bih da se svi ljudi ovdje jave da podjelimo troškove nabave.
Ovi tereni imaju dvije velike prednosti:
- za taj iznos se dobiva jako puno komada terena
- svi su već obojani i spremni za igru
http://www.gamemat.eu/our-products/terr ... ns-set/sk/ (135 eur + cca 20 eur shipping) - po meni ljepši teren
http://www.gamemat.eu/our-products/terr ... ainted/sk/ (125 eur)
Javite se ako ste za.
Naručivanje terena za wargaming
Moderators: ZkPredsjednistvo, WH_moderator
- Son of Titan
- Posts: 154
- Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
- Contact:
Re: Naručivanje terena za wargaming
Da su obojeni i spremni za igru se slazem, ali da je puno komada terena ne bas jer ima 1 veliki 2 srednja i 6 malih/manjih ( prva slika, nece linkat ne znam zasto ) ..
Meni je draži ruin od sf seta ali mi je paintjob ma njima dosta los, crno sa sivim drybrushem

http://www.waylandgames.co.uk/warhammer ... ial-sector je 66,78€ na waylandu stignu nam 2 komada za cjenu ruina i to dodje ukupno na oko 8 zgrada koje možemo složiti kako nam pašu (treba obojati i srediti doduse no ne vidim problem u tome).
Moram priznati da su mi puno ljepše i detaljnije napravljene GW zgrade te da bih radije njih naručivao, ali naklonim se kako bude vecina htjela.

Trenutno nisam pri $$$
tako da mogu doprinijeti sa 100 kn ako se krene u nabavku.
Meni je draži ruin od sf seta ali mi je paintjob ma njima dosta los, crno sa sivim drybrushem

http://www.waylandgames.co.uk/warhammer ... ial-sector je 66,78€ na waylandu stignu nam 2 komada za cjenu ruina i to dodje ukupno na oko 8 zgrada koje možemo složiti kako nam pašu (treba obojati i srediti doduse no ne vidim problem u tome).
Moram priznati da su mi puno ljepše i detaljnije napravljene GW zgrade te da bih radije njih naručivao, ali naklonim se kako bude vecina htjela.

Trenutno nisam pri $$$
tako da mogu doprinijeti sa 100 kn ako se krene u nabavku.- Son of Titan
- Posts: 154
- Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
- Contact:
Re: Naručivanje terena za wargaming
Poanta je bas da dobijemo ofarbane. Da su GW ljepse nema sumnje, ali za početak ja sam za Ruins set da sakupimo terena da imamo za početak nešto.
Re: Naručivanje terena za wargaming
Ja nisam ni siguran da nam zapravo i treba. Za sad. Osim toga svi smo dekintirani.
Also, "da imamo za početak nešto" je poprilično promašena izjava s obzirom na količinu terena koja se trenutno nalazi u udruzi.
Also, "da imamo za početak nešto" je poprilično promašena izjava s obzirom na količinu terena koja se trenutno nalazi u udruzi.
Re: Naručivanje terena za wargaming
Ja nisam ni siguran da nam zapravo i treba. Za sad. Osim toga svi smo dekintirani.
Also, "da imamo za početak nešto" je poprilično promašena izjava s obzirom na količinu terena koja se trenutno nalazi u udruzi.
Slazem se s rececnim. U trenucima kada oni koji i trose kakve pare na WH40k, pare trose na kupnju figurica jer zele slozit vojsku neku da se moze pocet igrat. Mislim da bi se na kupnju terena trebalo pocet ici nakon sto oformimo vojske jer inace nikad necemo nis zavrsit. No to je i samo moje misljenje, ja sam uvjek za kupnju terena, onih nekih lijepih ko sto imamo u udruzi, ali sam isto tako i za izradu terena. No u svakom slucaju misljenja sam da ne treba nigdje zurit posto nismo ni prvi korak u wh zavrsili.

We Are Steel
We Are Doom
We March For Macragge
And We Shall Know No Fear!
Re: Naručivanje terena za wargaming
Onda uzmimo adminstratorum od GW-a pa da imamo barem nešto za city fight.
Recimo postoji Mantic, koja proizvodi također terene za igru a košta upola manje od GW-a.
http://www.manticgames.com/mantic-shop/ ... rrain.html
Kvaliteta je isto dobra kao i GW. Pogledajte pa mi recite što mislite.
Postoji također i element games koji ima niže cijene na sajtu http://elementgames.co.uk/
Zašto pišem ovo, jer kada igramo urbani dio brutalno fali terena, također i za kill team. Šume ima dovoljno, možda koje brdo ali to ne košta ništa. Samo zgrade su ono što manjka. Mislim kad bi uzeli cijeli sektor da onda ne bi bilo problema. Kao i Goran, ja mogu sudjelovati sa 100 kn.
Meni je ovo sex http://www.manticgames.com/mantic-shop/ ... drant.html
Samo se moramo odlučiti u kojem pravcu bi išli, da li želimo grad ili nekakvu industrijsku zonu.
Ovo sam vidio da koriste dosta ovi iz Miniwargaminga http://elementgames.co.uk/paints-hobby- ... ap-set-1-3
Recimo postoji Mantic, koja proizvodi također terene za igru a košta upola manje od GW-a.
http://www.manticgames.com/mantic-shop/ ... rrain.html
Kvaliteta je isto dobra kao i GW. Pogledajte pa mi recite što mislite.
Postoji također i element games koji ima niže cijene na sajtu http://elementgames.co.uk/
Zašto pišem ovo, jer kada igramo urbani dio brutalno fali terena, također i za kill team. Šume ima dovoljno, možda koje brdo ali to ne košta ništa. Samo zgrade su ono što manjka. Mislim kad bi uzeli cijeli sektor da onda ne bi bilo problema. Kao i Goran, ja mogu sudjelovati sa 100 kn.
Meni je ovo sex http://www.manticgames.com/mantic-shop/ ... drant.html
Samo se moramo odlučiti u kojem pravcu bi išli, da li želimo grad ili nekakvu industrijsku zonu.
Ovo sam vidio da koriste dosta ovi iz Miniwargaminga http://elementgames.co.uk/paints-hobby- ... ap-set-1-3

Re: Naručivanje terena za wargaming
Evo kupimo ovo i mirni smo http://elementgames.co.uk/paints-hobby- ... ial-sector

Re: Naručivanje terena za wargaming
Imperial sector na waylandu - 56€ ja sam vajk za
http://www.waylandgames.co.uk/warhammer ... results=13
Mantic ima dobrih fora zaista ljpe stvari ( malo pricy )
Pegasus me nisu bas dojmili malo mi fali vise slika da vidim detalje
http://www.waylandgames.co.uk/warhammer ... results=13
Mantic ima dobrih fora zaista ljpe stvari ( malo pricy )
Pegasus me nisu bas dojmili malo mi fali vise slika da vidim detalje

Re: Naručivanje terena za wargaming
Shivesh wrote:Imperial sector na waylandu - 56€ ja sam vajk za
http://www.waylandgames.co.uk/warhammer ... results=13
ovo je bulky item tako da nema free shippinga, što znači još 38 funti više. to rađe potražit direkt na GWu
doduše, tamo je 70funti, al ima free shipping
https://www.games-workshop.com/en-EU/Imperial-Sector
Re: Naručivanje terena za wargaming
Sa elementa se isplati uzeti jer Anchio stalno uzima od njih.
Pegasus, Shiki vidio si u Trstu a ja sam ih vidio uživo u Miniwargamingu.
Pegasus, Shiki vidio si u Trstu a ja sam ih vidio uživo u Miniwargamingu.

- Son of Titan
- Posts: 154
- Joined: Wed Aug 31, 2016 4:38 pm
- Contact:
Re: Naručivanje terena za wargaming
Isto sam spreman dati za Bobin prijedlog pa makar isao u minus.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests
